بازدید نماینده مردم پاوه و اورامانات از شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

ایرسا_ دکتر آرش لهونی نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از اموردیسپاچینگ و سامانه ۱۲۱ (حوادث و اتفاقات) بازدید کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، در این بازدید، دکتر لهونی از نحوه خدمات رسانی به مشترکین برق استان کرمانشاه و علل خاموشی های اخیر بارعایت اجرای عدالت اعمال قطعی های برق در سطح شهرهای استان قرار گرفت.

در ادامه، مهندس مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به افزایش دمای هوا و و کاهش شدید بارش ها در سال اخیر گفت: متاسفانه با خشکسالی کم سابقه در کشور عملا نیروگاه های برقابی با کمبود تولید مواجه شده و تعدادی نیز از مدار خارج شدند و  از طرفی نیز گرمای هوا، استفاده از وسایل سرمایشی  را از سوی مشترکین ارجمند به شدت افزایش داده است که باعث افزایش ۲۰ درصدی مصرف نسبت به زمان مشابه در سال گذشته است .

مهندس مرآتی با بیان اینکه برنامه خاموشی‌ها در سایت شرکت توزیع برق استان کرمانشاه به آدرس www.kpedc.ir اطلاع رسانی می شود، گفت: اعمال خاموشی های با برنامه در استان به صورت عادلانه و با رعایت مساوات تقسیم بندی شده است و شهروندان درصورت خاموشی بیش از دو و نیم ساعت می توانند مراتب را به شماره ۱۲۱ (حوادث و اتفاقات) گزارش نمایند.

در پایان دکتر لهونی ضمن بازدید از اموردیسپاچینگ و نحوه خدمات رسانی این شرکت، در سامانه ۱۲۱(حوادث و اتفاقات) حضور یافت و تلفنی با مشترکین برق صحبت نمود.

وی ضمن تشکر از سعه صدر مشترکین، از آنها خواست تا با رعایت مدیریت مصرف برق به خصوص از ساعات اوج مصرف ،شرکت توزیع نیروی برق را در راستای نیرورسانی مطمئن و پایدار یاری نمایند.