ایرسا- استاندار کرمانشاه از پروژه در حال احداث ۴۰۰/۲۳۰ کیلوولت سرپل‌ذهاب بازدید کرد.
به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای غرب، مهندس علی اسدی مدیرعامل این شرکت در بازدید دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه از این پروژه گفت: این پروژه دارای دو فیدر خط ۴۰۰ کیلوولت، دو فیدر خط ۲۳۰ کیلوولت، دو فیدر ۴۰۰ کیلوولت ترانس، دو فیدر ۲۳۰ کیلوولت ترانس، دو دستگاه ترانسفورماتور قدرت مجموعاً به ظرفیت ۴۰۰ مگاولت‌آمپر و یک دستگاه رأکتور به ظرفیت ۵۰ مگاوار می‌باشد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان با اشاره به اینکه در این پروژه از تجهیزات ساخت ایران استفاده شده است خاطرنشان ساخت: تأمین برق سامانه گرمسیری و طرح‌های وابسته، تقویت شبکه انتقال شهرستان سرپل‌ذهاب، رفع افت ولتاژ و افزایش قابلیت اطمینان شبکه از اهداف احداث این پروژه است و در صورت نیاز به صادرات برق، ظرفیت قابل قبولی در منطقه ایجاد می‌شود.
دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه در پایان این بازدید ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی مدیرعامل و کارکنان این شرکت، بر رفع موانع و تسریع در اجرای این پروژه مهم تأکید کرد.
شایان ذکر است در این بازدید، معاون هماهنگی امور عمرانی و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه را همراهی کردند.