بازدید از چهار کارگاه تولیدی پروژه نعمت در استان کرمانشاه

ایرسا_ مدیر کل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از چهار کارگاه تولیدی پروژه نعمت در استان کرمانشاه بازدید نمود.

به گزارش ایرسا آنلاین نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، علاءالدین ازوجی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیأت همراه و حسن عزیزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از طرح های ذیل پروژه نعمت( کسب و کارهای خرد و نوپا مورد حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق ملل متحد) بازدید نمود.

مدیر کل دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان این بازدیدها، تأکید کرد: از طریق ظرفیت سازی تهیه و توزیع اقلام بهداشتی برای سالمندان و زنان باردار در دوره کووید ۱۹ از طریق پروژه مشترک حماﻳت از ﻛسب و ﻛارهای خرد و نوپا ذیل برنامه کاری مشترک سال ۲۰۲۰ میلادی وزارت تعاون، ﻛار و رفاه اجتماعی با صندوق جمعیت ملل متحد از زنان سرپرست خانوار در فعالیت های اقتصادی ارزش آفرین تسهیل و از ظرفیت شرکت های بزرگ و متوسط برای کمک به بنگاه‌های خرد و نوپا استفاده می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه نیز با اشاره به اشتغال زنان سرپرست خانوار در پروژه مشترک وزارت تعاون، ﻛار و رفاه اجتماعی با صندوق جمعیت ملل متحد، گفت: امیدواریم با حمایت از ﻛسب و ﻛارهای خرد و نوپا بتوانیم گام های مثبتی برای اشتغال زنان سرپرست خانوار و افراد کم توان استان برداریم.

در جریان این بازدید از خط تولید، ویژگی های سالن تولید و بسته‌بندی و انبار سه کارگاه تولیدی طب درمان درمان سحر کامبادن، طب و درمان الیپی، قصر طلایی کسری و واحد تولیدی دایراک در شهر کرمانشاه بازدید و برای مشکلات واحدها، راه حل های اجرایی پیشنهاد شد.