انتخاب نمونه های کشاورزی به افزایش ضریب دانش کشاورزی در مزارع کمک می کند

ایرسا_ سی و پنجمین دوره مراسم معرفی و تجلیل از برگزیدگان بخش کشاورزی با حضور معاونت امور هماهنگی اقتصادی استاندار ،رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیران سازمان در سالن شهدای دولت برگزار شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، در ابتدای این جلسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه ضمن خیر مقدم به اعضا حاضر در جلسه گفت : یکی از دلایل برگزاری چنین جلساتی و در عین حال انتخاب نمونه های کشاورزی تلاش جهت افزایش ضریب دانش در عرصه کشاورزی و الگو گیری از تجربه های مفید کشاورزان نمونه و افزایش ضریب نفوذ دانش کشاورزی است.

حاتمی در ادامه گفت: طی چند سال اخیر با حمایت مدیران ارشد استان توفیقات خوبی در عرصه کشاورزی استان حاصل شده است و امروز کشاورزی استان حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

وی افزود : امروز میزبان ۷۷ نفر از نمونه های استانی هستیم که در ۹۰ رشته ملی رقابت داشته اند و در این رقابت ۱۰ نفر از کشاورزان موفق به کسب رتبه برتر شده اند.

حاتمی در ادامه با اشاره به تولیدات استان طی سال ۹۹ افزود : طی سال جاری موفق شدیم علی رغم محدودیت ها تولیدات استان را به ۵ میلیون ۷۸ هزار تن برسانیم و این مهم با تلاش چشمگیر کشاورزان و مدیران صورت گرفته و این در حالی است که تولیدات کشاورزی استان پیش از انقلاب ۸۰۰ هزار تن بوده است.