افتتاح ۴۰ پروژه بخش کشاورزی در استان کرمانشاه

ایرسا_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در آستانه هفته جهاد کشاورزی(۲۱ الی ۲۷ خرداد ماه) از افتتاح ۴۰پروژه بخش کشاورزی استان کرمانشاه با اعتبار بیش از ۲۴۱میلیارد تومان و اشتغالزایی ۶۵۹ نفر خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، علی چاله چاله در ابتدا ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی خدمت خانواده بزرگ کشاورزی استان کرمانشاه به تشریح پروژه های افتتاحی پرداخت و افزود: برای اجرای ۴۰ پروژه بخش کشاورزی کرمانشاه در هفته جهاد کشاورزی، بیش از ۲۴۱میلیارد تومان هزینه شده که شامل ۹۲ میلیارد تومان تسهیلات بانکی، ۳۸ میلیارد تومان استفاده از اعتبارات ملی، ۲۴ میلیارد تومان اعتبارات استانی و ۸۷ میلیارد تومان هم آورده متقاضیان می باشد.

چاله چاله خاطرنشان کرد:با اجرای پروژه های موصوف مجموعا برای ۱۰۲۹نفر شامل ۶۵۹نفر به صورت مستقیم و ۳۷۰نفر غیر مستقیم ایجاد اشتغال صورت خواهد گرفت .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه پروژه های افتتاحی در هفته جهاد کشاورزی را شامل ۲۴ پروژه عمرانی، ۱۴ پروژه تسهیلاتی و ۲ طرح روستا بازار اعلام کرد.

چاله چاله با تشریح پروژه های یاد شده اضافه کرد: ۲۳ پروژه از پروژه های عمرانی در بخش آب و خاک و یک پروژه شیلاتی بوده که اجرای این پروژه ها با اعتبارات ملی و خودیاری متقاضیان انجام گرفته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه پروژه های تسهیلاتی را شامل ۱۴ پروژه عنوان کرد و خاطرنشان کرد: این پروژه ها شامل ۵ طرح گلخانه ، ۴ پروژه دام و طیور، ۳ پروژه صنایع تبدیلی و غذایی، یک طرح شیلات ویک طرح آب و خاک است .

چاله چاله در پایان با اشاره به افتتاح دو پروژه روستا بازار در هفته جهاد کشاورزی گفت : این روستا بازارها جهت دسترسی راحت مستقیم عموم به محصولات کشاورزان و تولیدکنندگان بخش کشاورزی تاسیس شده و نقش مهمی در توزیع مناسب کالاهای اساسی ،تعادل بخشی به بازار و تنظیم بازار کالاهای اساسی بر عهده دارند.