اعلام نتایج اولیه انتخابات نظام پزشکی کرمانشاه

ایرسا_نتایج اولیه هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کرمانشاه اعلام شد.

به گزارش ایرسا آنلاین ، دکتر بهمن روشنی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و رییس هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کرمانشاه میزان مشارکت در انتخابات این دوره را ۶۵ درصد اعلام کرد و گفت: کل آرای ماخوذه در انتخابات نظام پزشکی کرمانشاه هزار و ۶۲۳ رای بود و منتخبین در شش گروه پزشکی انتخاب شدند.

وی افزود: بر این اساس در گروه پزشکی آقایان دکتر سیدابوالحسن سیدزاده با ۴۳۸ رای، دکتر محمدباقر حیدری با ۴۲۱ رای، دکتر لطف الله عسگری با ۳۴۹ رای، دکتر علیرضا راسخی با ۳۱۱ رای، دکتر مسعود قله سفیدی با ۳۰۶ رای، دکتر نادر چهری با ۳۰۶ رای، دکتر نادر نظری با ۳۰۴ رای، دکتر ارسلان حمیدی با ۲۸۰ رای، دکتر سعید عزیزپور با ۲۷۷ رای و دکتر فریبرز ایمانی با ۲۶۰ رای بعنوان منتخبین انتخاب شدند.

دکتر روشنی خاطرنشان کرد: در گروه دندانپزشکان هم دکتر سیدعلی ناصری با ۱۷۱ رای و دکتر بهروز سلیمی با ۱۷۰ رای، در گروه داروسازان دکتر هادی خالوندی با ۷۲ رای و دکتر میثم فرجاد با ۷۱ رای بعنوان اعضای منتخب برگزیده شدند.

رییس هیات اجرایی هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کرمانشاه افزود: همچنین در گروه آزمایشگاه دکتر رضا علی بخشی با ۲۹ رای، گروه کارشناسان پروانه دار خانم نوشین افتخاری با ۸۷ رای و در گروه مامایی نیزخانم نوشین زنده زبان با ۷۸ رای بعنوان اعضای منتخب سازمان نظام پزشکی کرمانشاه انتخاب شدند.

دکتر روشنی یادآور شد: این نتیجه اولیه انتخابات است که پس از تایید هیات مرکزی نظارت، تایید نهایی خواهد شد.

هشتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کرمانشاه همزمان با سراسر کشور روز گذشته (جمعه ۲۵  تیر) برگزار شد.