اعلام محدودیت‌های رفت وآمد درطرح نوروزی پلیس راه کرمانشاه

ایرسا- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: محدودیت‌های ترافیکی تاروز سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ در کرمانشاه ادامه خواهد شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، سرهنگ کیخسرو دستغیب اظهار کرد: حمل و نقل محموله‌های ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده‌اند در تمام راه‌های برون شهری تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ و از ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ تا ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۹ فروردین و همچنین از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱۱ فروردین تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۱۴ فروردین ممنوع است.
وی اضافه کرد کرد: ۵، ۶، ۹ و ۱۰ فروردین هم فقط برای محموله‌های ترافیکی دارای ضرورت بر حسب تشخیص مراجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می‌شود.
دستغیب گفت: عبور و مرور انواع تریلر و کامیون و کامیونت به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی، بهداشتی و کالا‌های اساسی یا دارای مجوز در تاریخ ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ در تمامی راه‌های برون شهری ممنوع است.
وی افزود: تردد تمام خودرو‌های ترانزیت مواد سوختی تا ساعت ۷ صبح روز شنبه ۵ فروردین و از ساعت ۷ صبح روز یکشنبه ۶ فروردین تا ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۹ فروردین و همچنین از ساعت ۷ صبح روز جمعه ۱۱ فروردین تا ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ممنوع است واین خودرو‌ها روز‌های دیگر طرح نوروزی صرفاً در روز مجاز به حرکت بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل‌های ایمن بین راهی خواهند بود ..
رئیس پلیس راه انتظامی استان کرمانشاه عنوان کرد: در طرح نوروزی ۱۴۰۲ محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود و حرکت تریلر، کامیون، ناوگان ترانزیتی، فاسد شدنی، بهداشتی، کود‌های شیمیایی، ضدعفونی کننده و کالا‌های اساسی شامل گندم، جو، ذرت، سویا، دانه‌های روغنی و … یا دارای مجوز از پلیس راه فراجا از این امر مستثنی است.
وی گفت: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در طرح نوروزی سال ۱۴۰۲ در تمامی بزرگراه‌ها و سایر راه‌هایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است