اصلاح ۶ نقطه پر حادثه جاده ای در کرمانشاه

ایرسا_ مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: ایمن سازی محورهای مواصلاتی، میزان تصادفات جاده ای را کاهش می دهد و هم وطنان با امنیت می توانند در محورهای مواصلاتی به عبور و مرور بپردازند.

به گزارش ایرسا آنلاین، فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: ایمن سازی محورهای مواصلاتی، میزان تصادفات جاده ای را کاهش می دهد و هم وطنان با امنیت می توانند در محورهای مواصلاتی به عبور و مرور بپردازند با هدف ایمن سازی محور های مواصلاتی استان کرمانشاه از ابتدای امسال ۶ مورد از نقاط پرحادثه در سطح استان مورد اصلاح قرار گرفت است.

وی همچنین از نگهداری، ترفیع، تعمیر و نوکوبی به طول ۳۵ کیلومتر تعمیر گاردریل ها و نصب سه کیلومتر نیوجرسی خبر داد.

*نصب بیش از ۲۰۰۰ انواع تابلو در محورهای استان*

کرمی با بیان اینکه ۵۲۱ کیلومتر خط کشی سرد در محورهای مواصلاتی استان اجرا شده، گفت: بیش از ۲ هزار عدد تابلو اخطاری، انتظامی و علائم در سطح محورهای مواصلاتی استان نصب شده است.

وی همچنین به ایمن سازی و آشکارسازی ۲۲ دوربرگردان، ۹۴ مورد روشنایی روشنایی راه و مونتاژ و نصب ۲۷۰ تابلو اطلاعاتی اشاره کرد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از ساماندهی دو پلیس راه استان خبر داد.

کرمی درباره پروژه های در دست اقدام اداره ایمنی و حریم راهها نیز خاطرنشان کرد: این پروژه ها شامل نصب مسیرنما کامپوزیت بزرگراهی، عملیات آشکارسازی و اصلاح نقاط پرحادثه استان و اجرای خط کشی با رنگ سرد ترافیکی است.