ایرسا- استاندار کرمانشاه از اشتغالزایی شش هزار و 535 نفر در هفته دولت خبر داد و گفت: پنج هزار و 515 طرح اقتصادی، عمرانی و سرمایه‌گذاری در استان کرمانشاه عملیات اجرایی آن آغاز و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش ایرسا آنلاین، بهمن امیری مقدم در نشست خبری عصر امروز دوشنبه که با حضور خبرنگاران برگزار شد، اظهار کرد: چهار هزار و ۹۰۵ پروژه در حوزه اقتصادی با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۷۹۲ میلیارد تومان با اشتغالزایی پنج هزار و ۸۷۹ نفر، ۲۴۶ پروژه عمرانی با اعتبار یک هزار ۳۷۴ میلیارد تومان با اشتغالزایی ۶۵۶ نفر و در مجموع شش هزار و ۵۳۵ نفر به صورت مستقیم صاحب شغل خواهند شد.

به گفته وی اشتغال ایجاد شده در این پروژه ها را پایدار است و طریق سامانه رصد اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اشتغال ایجاد شده به صورت مستمر رصد می شود.

امیری مقدم تاکید کرد: کلنگ زنی پروژه جدید در استان کرمانشاه ممنوع است و ما عملیات اجرایی پروژه ها را شروع و افتتاح می کنیم و اعتقادی به کلنگ زنی نداریم.

استاندار کرمانشاه افتتاح باند دوم بزرگراه کرمانشاه به کامیاران، آبرسانی به شهر پاوه و فاز اضطراری تصفیه خانه غدیر شهر کرمانشاه از جمله مهمترین طرح های افتتاحیه در هفته دولت دانست، و عنوان کرد: در سفر ریاست جمهوری اعتباری جهت تکمیل منوریل در نظر گرفته شد، و تلاش خواهیم کرد که فاز اول آن به بهره برداری برسد.

امیری مقدم بزرگترین سرمایه دولت را اعتماد مردم دانست و گفت: در طول یکسال اخیر در تمامی استان ها کارگاه عمرانی تبدیل شده اند و قرارگاه عملیاتی اشتغال در استان کرمانشاه راه اندازی شده است.

به گفته استاندار کرمانشاه مصوبات سفر استانی رییس جمهور فردا اول شهریور رسما ابلاغ می شود، گفت: یک ستاد عملیاتی در استان برای پیگیری این مصوبات تشکیل شده و همه مصوبات به صورت مستمر پیگیری می شود.