ایرسا- طی هفته های اخیر اسلام آبادغرب در کانون توجه مقامات کشوری قرار گرفته است.

 

به گزارش ایرسا آنلاین، اولین برنامه با سفر آقای دکتر حسینی معاون رییس جمهوری و با نشست پاسداشت با شکوه آزادگان و خانواده های معزز شهدای هر دو شهرستان اسلام آبادغرب و دالاهو و خبرنگاران و اهالی قلم شهرستان های فوق و اصحاب رسانه و روزنامه نگاران استان توام گردید.این مراسم در نوع خود طی دهه های اخیر در استان کم نظیر بود.
روز جمعه چهارم شهریور ماه اسلام آبادغرب بازهم شاهد مراسم بزرگ و با عظمت دیگری بود.
این نشست مزین به حضور هنرمندان رشته های مختلف هنری و همچنین هیئات مذهبی و مداحان شریف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بود و دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمان ویژه آن بود.
دو مراسم به ابتکار آقای دکتر بخشی پور نماینده مردم بزرگوار شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس یازدهم شورای اسلامی و با محوریت پاسداشت زحمات این فرهیختگان و همچنین بررسی وضعیت موجود و برنامه ریزی برای حرکت به سوی وضعیت مطلوب تشکیل گردیدند.
در حالی که برخی ها از حضور در میان اقشار مردم و مخصوصا خبرنگاران و اصحاب رسانه و هنرمندان، طفره رفته و کمتر در چنین مجامعی حاضر می شوند،بخشی پور فارغ از جناح بندی های سیاسی، به نیکی جایگاه فرهیختگان حوزه انتخابیه و استان را درک نموده و در دلسوزی و صداقت آنها تردیدی ندارد.
به نظر می رسد وی بدنبال آن است که با پیگیری مطالبات آنها که همانا مطالبات و درخواست های مردمی هستند، کماکان ارتباط خود را با افکار عمومی حفظ و افزون کند.

بخشی پور بدرستی دریافته که این قدرت شخصی او نیست که مقامات مختلف را به حوزه انتخابیه اش می کشاند بلکه به واسطه آنکه منتخب مردم می باشد،این چنین توانمند ظاهر شده است.این منش،قابل تقدیر می باشد.
باید این رویه را به فال نیک گرفت و در جهت تقویت آن تلاش کرد.زیرا تعامل و ارتباط اقشار مختلف مردم و علی الخصوص اصحاب رسانه، هنرمندان، هیئات مذهبی که هرکدام بخشی از جامعه را نمایندگی می کنند،با نماینده مجلس می تواند زمینه هم افزایی و رفع و یا حداقل کاهش مشکلات را فراهم نماید.