ایرسا_ وچه دشوار است تشکر از شما دانایان، آگاهان و همراهان این حقیر که توانستید با دستان خالی و عاری از هرگونه امکانات و منابع زر و زور و به دور از هرگونه تهمت و افتراء و با رعایت اصول و اخلاق انسانی و گفتمانی،صاحب آراء سالم شوید. و به راستی چه زیباست خدمت به شما شایستگان..

از یکایک  ۴۰۰۰ نفری که به من رای دادند و از همه کسانی که به یک زن فرصت کاندیدا شدن، فرصت سخن گفتن و فرصت بیان دیدگاه‌های خویش در عرصه انتخابات را دادند، متشکرم.

ممنونم که با وجود همه تبلیغات پرهزینه و گسترده کاندیداها و در این کارزار پر زرق و برق و با همه سختی زندگی ،باز هم پای صندوق رای حاضر شده و نام من «بنفشه امامی نیا» را در کنار کاندیدای مدنظرتان به نشانه محبت به یک زن کاندیدا و اعتماد به نسل ما نوشتید.

لااقل میدانم در دل ۴۰۰۰ همشهری خود جا باز کرده ام، به دل ۴۰۰۰ نفر امید بخشیده ام و انگیزه تغییر را برای ۴۰۰۰ نفر ایجاد کرده ام بدون آنکه کسی را فریب دهم،اخلاق را زیر پا بگذارم و یا از قانون تخطی نمایم. این بزرگترین گنجی است که یک کاندیدا می‌تواند در شب پس از انتخابات زیر بالش آسوده خاطری خویش نهاده و در برابر وجدان خود راضی باشد به رضای خدا و خواست مردمش. و من چقدر از این بابت خوشحال و خوشبختم.

کرمانشاه همواره به حضور زنان در عرصه های مختلف بخصوص مجامع تیمی و گروهی نیاز مبرم دارد.حال اینکه چرا تا بحال اینگونه نمود نیافته بحث مفصلی است که در زمان مناسب به آن خواهم پرداخت.اما بدانید ما زنان کرمانشاهی در راستای هدف خود که آن تعالی کرمانشاه است به هیچ وجه متوقف نشده و نمی‌شویم.

در این مسیر سخت،بزرگانی از من حمایت کردند که به احترام وجود عزیزشان دست بر سینه می ایستم و سوگند یاد میکنم حرمت این حمایتها رو همیشه نگه دارم.خداوند را هزاران بار برای وجود مبارکتان شکر میکنم و سپاسگزارم بابت همه الطاف و محبتهای که در طول این مدت به من داشته اید.

به امید دیاری آبادتر، مردمی شادتر و دلهایی پر امید تر برای کرمانشاه و کرمانشاهی.

خواهر کوچکتان، بنفشه امامی نیا
۲۹ خرداد ۱۴۰۰