ایرسا_ در آستانه فرا رسیدن ولادت با سعادت امیر المؤمنین حضرت علی (ع) و روز پدر گروه جهادی حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه در زندان مرکزی کرمانشاه حضور پیدا کردند و به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قضایی و معاضدت رایگان به زندانیان پرداختند.

به گزارش ایرسا آنلاین، در حاشیه این برنامه مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه اظهار داشت : در راستای سلسله اقدامات جهادی حقوق دانان بسیجی امروز برای چهارمین مرحله در زندان مرکزی کرمانشاه حاضر شدیم که به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و قضایی به زندانیان بپردازیم که بحمدالله این امر محقق شد و ۲۱۰ نفر از زندانیان کرمانشاه از خدمات مشاوره ای و معاضدتی حقوق دانان بسیجی منتفع شدند.

رسول بهرامی پور در ادامه با بیان اینکه یکی از اهداف اساسی ما در برنامه امروز شناسایی محکومین مالی معسر جهت کمک به آزاد سازی آنان تا قبل از عید نوروز عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد ان شاالله و به فضل الهی و با پشتیبانی های سردار ریحانی فرماندهی محترم سپاه استان و همکاری دستگاه قضایی استان  در تلاش هستیم که تا قبل از اتمام سال جدید و در آستانه عید نوروز تعدادی از مردان و پدران زندانی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) با پرداخت محکومیت های مالی آنان آزاد کنیم.

همچنین مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با اشاره به اعلام نیاز اداره کل زندانها جهت تأمین کتب مورد نیاز کتابخانه زندان ها ، اظهار داشت: امروز در همین برنامه تعداد ۵۰۰۰ ( پنج هزار ) جلد کتاب با ارزشی معادل یک میلیارد و پانصد میلیون ریال از سوی سازمان بسیج حقوق دانان به اداره کل زندانهای استان اهداء شد .

در حاشیه این مراسم مدیر کل زندانهای استان کرمانشاه نیز اظهار داشت : ما در دهه فجر انقلاب اسلامی پویش اهدای کتاب اعلام کردیم که امروز شاهد اهدای ۵۰۰۰ جلد کتاب توسط سازمان بسیج حقوق دانان استان به اداره کل زندان ها هستیم.

پوریانی در ادامه ضمن تشکر از خدمات مشاوره حقوقی حقوق دانان بسیجی به زندانیان و کمک به آزاد سازی زندانیان از خیرین و کسانی که برایشان امکان دارد دعوت کرد تا در پویش اهدای کتاب و همچنین کمک به آزاد سازی زندانیان به سازمان زندانها کمک کنند.