آمادگی مخابرات کرمانشاه برای اجرای شبکه فیبرنوری بانک ملی استان 

ایرسا- مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه در دیدار رییس اداره امور شعب بانک ملی استان از آمادگی این شرکت جهت اجرای شبکه فیبرنوری بانک ملی استان خبر داد. 

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی مخابرات ، در این دیدار که در دفتر سرپرستی بانک ملی استان برگزار شد ، دکتر امیری از آمادگی مخابرات جهت اجرای شبکه فیبرنوری شعب بانک ملی استان به منظور بهبود کیفیت خدمات و ارتقای سطح پهنای باند و تسهیل دسترسی به شبکه اینترنت خبر داد و اضافه کرد که برقراری این شبکه باعث تحول بزرگی در زمینه ارائه خدمات بانکی به مردم استان خواهد شد.

مدیر مخابرات کرمانشاه با بیان فرصت ها و ظرفیت های ویژه مخابراتی و ارتباطی که مخابرات استان می تواند در اختیار دستگاهها و ادارات متقاضی بگذارد ، اجرا و توسعه شبکه فیبر نوری جهت بهبود کیفیت خدمات ، ارتقا سطح دسترسی به شبکه اینترنت و بهبود کیفیت شبکه تلفن همراه با همکاری و همراهی مسئولان استانی را از جمله این اقدامات بر شمرد .

در این دیدارجلال صفری ریاست اداره امور شعب بانک ملی استان هم با استقبال از پیشنهادات مخابرات بر آمادگی همکاری وهمراهی بانک ملی استان برای تحقق ارتباطات فی مابین تاکیدکرد و خواستار برگزاری جلسات مشترک بین مدیران بانک ملی و شرکت مخابرات برای هموار نمودن مسیر همکاری های متقابل شد.

دراین دیدار مدیران مالی و تجاری مخابرات نیز مدیرمخابرات منطقه را همراهی کردند.