آماده سازی و تعیین تکلیف مسکن مهر شهرستان پاوه تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

ایرسا_ به ریاست رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه و با حضور معاون عمرانی استانداری ، فرماندار و رئیس و دادستان شهرستان پاوه ، اعضای هیات مدیره و جمعی از شکات و سهامداران مسکن مهر شهرستان پاوه نشستی به منظور ساماندهی و تعیین تکلیف این پروژه تشکیل شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، دکتر توسلی زاده در این نشست با تاکید بر آماده سازی این پروژه تا پایان اردیبهشت ماه بر پیگیری قضائی پرونده و صدور رای تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ اشاره کرد و گفت در این پروژه تعداد زیادی از خانوارها درگیر هستند و امروز با تصویب اعضای جلسه مقرر شد تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ این پروژه تکمیل و در اختیار خریداران قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری با بیان اینکه تمامی ابهامات موجود در این پرونده با حساسیت خاص قضائی دنبال خواهد شد خاطر نشان ساخت در امور کیفری این پرونده ، شخص دادستان شهرستان پاوه موضوع را شخصا پیگیری ور سیدگی نمایند و در امور حقوقی نیز این پرونده توسط شخص رئیس دادگستری شهرستان به نتیجه نهایی برسد و تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ آرا صادر شود.

وی به همه اعضا و خریداران اطمینان خاطر داد که در این پرونده تمامی جوانب و خواسته های آنها مورد بررسی و رسیدگی دقیق قرار خواهد گرفت و پرونده در نهایت عدالت و احقاق حق به سرانجام خواهد رسید.

دکتر توسلی زاده با بیان اینکه راه برون رفت از این موضوع تفاهم و گفتگوی اعضای هیات مدیره و خریداران می باشد یادآور شد به همه مسئولین حاضر و دیگر مسئولین مرتبط با این موضوع توصیه و تاکید می شود که موضوع مسکن مهر شهرستان پاوه را طبق مصوبات جلسه به سرانجام برسانند و نهایت همکاری را در این زمینه داشته باشند.