ایرسا- شهردار منطقه هشت کرمانشاه، با بیان اینکه محله آقاجان رنگ و بوی محله گرفته است، از تخریب خانه های مخروبه این محله خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه هشت کلانشهر کرمانشاه، مهندس مهدی معنوی اظهار کرد: پیرو بازدید دکتر صحرایی استاندار محترم و تشکیل جلسه بررسی مشکلات محله آقاجان و همچنین تاکیدات دکتر نوروزی شهردار محترم، اقدامات خوبی در محله آقاجان اجرا و درحال اجراست.

وی با اشاره به مشکلات زیست محیطی این محله افزود: نیروهای خدماتی بصورت روزانه نسبت به نظافت این محله اقدام می کنند و مشکلات زیست محیطی مرتفع شده است.

شهردار منطقه هشت کرمانشاه با اشاره به رنگ آمیزی این محله تصریح کرد: امروز شاهد تغییرات چشم گیری در این محله هستیم که نشان از جدیت مجموعه مدیریت شهری و توجه به نقاط کم برخوردار است.

معنوی با اشاره به خانه های مخروبه این محله بیان کرد: این املاک مخروبه به محل تجمع معتادان و باعث نارضایتی شهروندان شده است که تمامی آنان شناسایی و درحال اخذ مجوز قضایی برای تخریب آنان هستیم.

وی در پایان گفت: تغییرات این محله باعث شده که خود ساکنین نیز پای کار باشند و نسبت به زیباسازی ملک و محیط پیرامون خود اقدام کنند که قابل تقدیر است.