ایرسا- دومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، مراسم افتتاحیه دومین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان های منطقه ۶ کشور با حضور تعدادی از مسئولین و ورزشکاران شرکت کننده در محل سالن چند منظوره دانشگاه رازی آغاز شد.
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه این مسابقات با حضور استان های کرمانشاه، کردستان، همدان، مرکزی، ایلام و لرستان برگزار می‌شود گفت: این ورزشکاران در ۶ رشته ورزشی از جمله دارت، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، فوتسال، داژبال، شطرنج و فوتبال دستی با هم به رقابت می‌پردازند.
حیدریان با اشاره به اینکه در این دوره از رقابت‌ها ۱۵۰ ورزشکار در ۶ رشته ورزشی با هم به رقابت می پردازند گفت از این تعداد ۱۰۰ شرکت کننده در بخش آقایان و ۵۰ شرکت کننده در بخش بانوان است
وی به جایگاه و اهمیت بالای ورزش اشاره کرد و گفت هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد انگیزه و نشاط در کارکنان است.
حیدریان بر نقش ورزش در بازدهی بهتر کارکنان در انجام امور تاکید کرد و گفت: ورزش صنعتی است که می تواند اقتصاد کشور را متحول ‌کند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت این مسابقات به مدت ۳ روز از دوم تا چهارم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و نفرات برتر به مسابقات کشوری مهر ماه در استان مازندران شهر ساری اعزام خواهند شد.