ایرسا- رئیس پلیس راهوراستان گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و افزایش ترددها خصوصا در نقاط مرکزی شهر کرمانشاه، طرح تردد پلاک های زوج و فرد در مرکز استان اجرا می شود.

به گزارش ایرسا آنلاین ، سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: طرح زود و فرد خودروها از روز دوشنبه ۳ مهر آغاز و تا پایان سال ۱۴۰۲ در شهر کرمانشاه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ ادامه پیدا می کند.

وی افزود: این طرح در طول خیابان مدرس، خیابان آیت الله کاشانی (حدفاصل میدان آزادی تا سه راهی شورا)، طول بلوار کوهساری، خیابان مصوری (حد فاصل تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه)، طول خیابان آیت الله جلیلی، خیابان شهدای اشک تلخ و خیابان دکتر شریعتی (حد فاصل تقاطع جلیلی تا سه راهی لشگر) اعمال خواهد شد.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: در این طرح برای خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی، خودروهای با پلاک دولتی و همچنین خودروهای نظامی و انتظامی استثناء درنظر گرفته شده و مشکلی برای تردد نخواهند داشت.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه خودروها و موتورسیکلت های شخصی برای هر بار ورود به محدوده طرح اعمال قانون خواهند شد، یادآوری کرد: میزان جریمه ای که برای هر بار ورود درنظر گرفته شده مبلغ یک میلیون ریال می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح تردد زوج و فرد خودروها، روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها اعمال نخواهد شد.