ایرسا- همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه نیرو‌های مسلح دقایقی قبل در بزرگراه امام خمینی (ره) کرمانشاه آغاز شد.

به گزارش ایرسا آنلاین، رژه خودرویی و نمایش تجهیزات و تسلیحات نیروهای مسلح استان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در حضور بهمن امیری مقدم استاندار کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و فرماندهان نظامی و انتظامی استان در بلوار امام خمینی(ره) شهر کرمانشاه برگزار شد.

استاندار کرمانشاه با بیان این‌که ادعای غربی‌ها و دشمنان برای حمایت از حقوق‌بشر و حقوق ملت‌های مسلمان ازجمله ایران اسلامی یک دروغ آشکار است، گفت: انقلاب اسلامی ایران متعلق به مردم است و ملت هم هرگز اجازه هیچگونه توطئه، تعرض و گستاخی علیه انقلاب و کشور را به دشمنان و جیره خواران آنان نخواهند داد.

بهمن امیری مقدم عنوان کرد: ایران اسلامی با وجود انواع فشارها و تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی استکبار روزبه‌روز قدرتمندتر و مقتدرتر شده و امپراتوری نظام سلطه را به چالش کشیده‌ است.

به‌ گفته استاندار کرمانشاه، دشمن برای مقابله با این قدرت و اقتدار که بر پایه حمایت و حضور ملت در میدان است، یک زمان جنگ تحمیلی را علیه ملت ایران آغاز کرد و در مقاطعی هم جیره‌خواران و گروهک‌های تروریستی و اغتشاش‌گر را بکار می‌گیرد اما همواره با حضور ملت شکست‌ خورده و در رسیدن به اهدافش ناکام مانده‌ است.

  • خبرنگار : پوریا زارعی