آغاز به کار سامانه دایرکتوری فعالان اقتصادی کرمانشاه

ایرسا_  رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: دایرکتوری یا بانک اطلاعات فعالین اقتصادی کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرد و پس از این از طریق سایت اتاق بازرگانی کرمانشاه و به صورت مستقل در دسترس خواهد بود.

به گزارش ایرسا آنلاین؛ کیوان کاشفی این دایرکتوری را حلقه واسطی بین فعالین اقتصادی دانست و افزود: با ثبت کسب و کار خود در این سامانه، تعامل بین فعالان اقتصادی، فارغ از فاصله جغرافیایی فراهم میگردد.

کاشفی ادامه داد: هدف از راه‌اندازی این دایرکتوری تسهیل تعامل بین فعالین اقتصادی، معرفی تولیدات و توانمندی‌های اقتصادی این افراد و همچنین رونق کسب و کار آنها است.

به گفته رئیس اتاق کرمانشاه، تمامی اطلاعات فعالین اقتصادی شامل معرفی واحد تولیدی، محصولات تولیدی، صادراتی و وارداتی، اطلاعات تماس، آدرس بنگاه اقتصادی و … در این دایرکتوری گردآوری شده است و افراد می‌توانند از طریق آن با مدیران صنایع و کارخانجات و همچنین بازرگان تعامل برقرار کنند.

کاشفی خاطرنشان کرد: در قالب این دایرکتوری ۹ موضوع فعالیت اصلی شامل تولید، خدمات، صادرات، واردات، گردشگری، بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی در قالب ۱۵ رسته تقسیم‌بندی شده تا دسترسی به اطلاعات طبقه‌بندی شده برای علاقمندان آسان شود.

رئیس اتاق کرمانشاه با تاکید بر اینکه ثبت نام در این سامانه رایگان میباشد عنوان کرد: برآنیم که این دایرکتوری به زبان‌های انگلیسی و عربی نیز ترجمه شود تا علاوه بر فعالین اقتصادی داخل کشور، امکان دسترسی برای سایر افراد هم فراهم باشد.

لازم به ذکر است که فعالان محترم اقتصادی می‌توانند برای ثبت نام در سامانه دایرکتوری از طریق وب سایت این سامانه به آدرس krccima.directory اقدام کنند و پس از ورود به سامانه وارد بخش ثبت‌نام اعضا شوند و یا برای ویراش اطلاعات خود، بخش ورود اعضا به سامانه را انتخاب نمایند.

برای دسترسی به اطلاعات بیشتر نیز شماره تلفن‌های ۰۹۱۸۱۳۰۳۰۲۶ و ۰۸۳۳۸۲۵۴۵۴۶ پاسخگوی فعالان محترم اقتصادی خواهد بود.