ایرسا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از آئین اهداء ۳۲۳ سری جهیزیه به نوعروسان و ۱۰۰۰ قلم لوازم زندگی به مددجویان کمیته امداد در روز عید سعید غدیر در سراسر استان خبر داد.

به گزارش ایرسا آنلاین، پیمان ترکمانه اظهار کرد: این برنامه همزمان با ایام با سعادت دهه ولایت و امامت با هدف ایجاد روحیه نشاط و امید در خانواده های تحت پوشش این نهاد و تامین بخشی از نیازهای ضروری این عزیزان برگزار شد.

وی با بیان اهمیت این اقدام تاکید کرد: این نهاد مقدس تلاش می کند با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از کمک‌های خیرین و با حفظ کرامت مددجویان، ضمن تلاش در جهت رفع موانع ازدواج آسان، به آغاز زندگی مشترک جوانان کمک کند.

وی در ادامه گفت: جهیزیه تدارک شده برای این عزیزان، شامل ۵ قلم کالای یخچال، جاروبرقی،ماشین لباسشوئی، تلویزیون و اجاق گاز است که بهای تمام شده آن به قیمت کارخانه ۳۰ میلیون تومان است و به صورت رایگان به نوعروسان تحت پوشش تقدیم می گردد.

ترکمانه افزود: علاوه بر توزیع جهیزیه، ۱۰۰۰ قلم لوازم خانگی دیگر هم شامل یخچال، کولر آبی و لباسشویی به همین مناسبت به خانواده های عزیز تحت حمایت در روز عید سعید غدیر تقدیم شد.

وی با اشاره به اهمیت کمک به توسعه امر ازدواج جوانان اضافه کرد: در حال حاضر هیچ یک از نوعروسان عزیز تحت پوشش،در انتظار دریافت جهیزیه نیستند به محض ارائه عقدنامه، از این خدمت بهرمند می شوند.

ترکمانه در پایان افزود: کمک‌های به موقع خیرین سخاوتمند استان و حمایت دولت محترم، سبب شده تا بتوانیم این خدمات ارزشمند را با افتخار به مددجویان عزیز تقدیم کنیم که لازم است از محبت همه خیرین بزرگوار استان بدینوسیله قدردانی نمایم.