ایرسا_ مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان کرمانشاه بااشاره به تجمع صبح امروز(15 خرداد) جمعی از دانشجویان و طلاب مقابل دادسرای عمومی به منظور محکومیت حادثه شهرک فدک، گفت: به مردم استان اطمینان می دهیم دستگاه قضایی به جد پیگیر محاکمه عاملین اصلی این حادثه است.

به گزارش ایرسا آنلاین، مهدی قنادی با بیان اینکه تجمع دانشجویان و طلاب مقابل دادسرای کرمانشاه به منظور محکومیت حادثه تخریب محل سکونت مرحومه آسیه پناهی انجام گرفت، اظهار کرد: دستگاه قضایی استان پیگیری این پرونده را بصورت جدی مورد توجه قرار داده است.

وی تاکید کرد: به تجمع کنندگان امروز(پنج شنبه) و مردم استان اطمینان خاطر می دهیم که دستگاه قضایی استان اجازه ضایع شدن حق کسی را در این پرونده نمی دهد و محاکمه عوامل اصلی این حادثه را به شکل ویژه ای در دستور کار قرار داده ایم.

مسئول روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب استان تصریح کرد: متاسفانه در حادثه مذکور حفظ موازین شرعی و کرامت انسانی از سوی ماموران اجرائیات رعایت نشده بود.

وی بااشاره به بازداشت دو نفر از مدیران شهرداری کرمانشاه در رابطه با این حادثه، اضافه کرد: پرونده قضایی این دو نفر در حال رسیدگی است و برای یکی از آنها عنوان اتهامی ((تسبیب در قتل شبه عمد مرحومه آسیه پناهی ناشی از تقصیر و مباشرت در نگهداری یک عدد اسپری فلفل غیرمجاز)) و دیگری اتهام ((معاونت در قتل شبه عمد)) در نظر گرفته شده است.

قنادی در پایان با تاکید بر رسیدگی ویژه به این پرونده، یادآورشد: از مردم استان می خواهیم تا زمان رسیدگی کامل به این پرونده خویشتندار بوده و منتظر اعلام رای دستگاه قضایی باشند.