ایرسا_ هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان استانی از تاریخ 29 دی ماه لغایت 4 بهمن ماه به مدت 6 روز با مشارکت تولیدکنندگان و عرضه‌ کنندگان مبلمان استان و با نظارت و همکاری اتحادیه کابینت کاران و درودگران کرمانشاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان برگزار می‌شود.

بنفشه امامی نیا مدیر امور نمایشگاهی و مجری برگزاری نمایشگاه مبلمان  در گفتگو با خبرنگار ایرسا آنلاین، اظهار داشت: امروزه با توجه به علاقه ی مردم به تغییر و تنوع در محیط زندگی و منزل، صنعت مبلمان رشد فزاینده ای پیدا کرده است.

وی افزود: با توجه به استقبال مردم عزیز و علاقمند و به منظور پاسخگویی به سلایق شهروندان و نیز ارتقا سطح کیفی و علمی تولید کنندگان و با هدف معرفی محصولات متنوع این صنعت، برگزاری نمایشگاه مبلمان در دستور کار این شرکت قرار گرفته است.

مدیر امور نمایشگاهی کرمانشاه یادآور شد: ۵۵ مشارکت کننده از استان‌ کرمانشاه تولیدات و محصولات خود را در ایام برگزاری نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

مجری برگزاری نمایشگاه مبل استان بیان کرد: آشنایی مردم با آخرین محصولات و دستاوردهای این صنعت، ایجاد بستر مناسب به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، فراهم کردن فضاهای رقابتی برای افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است.

بنفشه امامی نیا اظهار داشت: هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان استانی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان کرمانشاه واقع در بلوار شهید بهشتی انتهای پارک شاهد جهت بازدید علاقه‌مندان و عموم دایر خواهد بود.

  • نویسنده : علی اشرف زارعی تیرانی