ایرسا_مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به افتتاح مرکز نیکوکاری بسیج اصناف استان کرمانشاه، گفت: این مرکز نیکوکاری به اسم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.

به گزارش ایرسا آنلاین، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۵ مرکز نیکوکاری در استان فعالیت می کنند، گفت: امیدواریم تا پایان سال تعداد مراکز نیکوکاری در استان به حدود ۴۰۰ مرکز افزایش پیدا کند.

رخصی با یادآوری اینکه هدف از ایجاد مراکز نیکوکاری شناسایی خیران برای کمک به نیازمندان است، عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های مردمی در استان کرمانشاه  درصدد افزایش مراکز نیکوکاری هستیم تا مردم استان در قالب کمک‌های نقدی، کالایی و خدماتی به دستگیری از نیازمندان جامعه از طریق این مراکز بپردازند.

وی با اشاره به افتتاح مرکز نیکوکاری بسیج اصناف استان کرمانشاه، ادامه داد: این مرکز نیکوکاری به اسم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه مرکز نیکوکاری اصناف با هیات عاملی روسای اصناف راه اندازی شده است، بیان کرد: خیران این مرکز از میان کسبه صنوف در استان شناسایی می شوند.

محسن رخصی در پایان به میزان کمک های اهدایی خیران شناسایی شده در مراکز نیکوکاری استان طی شش ماهه ابتدایی سال جاری اشاره و عنوان کرد: این خیران طی این مدت بیش از ۳۸ میلیارد و ۳۰۵ میلیون تومان به نیازمندان اهدا کردند.