ایرسا_ استاندار کرمانشاه تأکید کرد: شرکت آب و فاضلاب استان باید تا یک ماه آینده نسبت به رفع مشکل کم آبی در بعضی نقاط شهر کرمانشاه اقدام کند.
به گزارش ایرسا آنلاین، هوشنگ بازوند در جلسه هماهنگی تأمین آب شرب کرمانشاه با اشاره به گزارش فرمانداری کرمانشاه و شرکت آب و فاضلاب شهری استان مبنی بر کم آبی در چندین منطقه شهر کرمانشاه، خواستار تلاش ویژه این شرکت برای رفع مشکل کم آبی ظرف یک ماه آینده در کرمانشاه شد.
وی افزود: رفع مشکل آب کرمانشاه نیازمند برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است که برای طرح‌های میان مدت و بلند مدت برنامه‌های لازم تدوین شده است، اما برای رفع مشکل کم آبی در بعضی نقاط شهر کرمانشاه شرکت آب و فاضلاب شهری استان موظف به ارائه و تدوین برنامه مورد نیاز است.
استاندار کرمانشاه گفت: ما اعتبارات لازم را برای رفع مشکل کم آبی در بعضی نقاط شهر کرمانشاه به شرکت آب و فاضلاب شهری اختصاص می‌دهیم و آب و فاضلاب شهری نیز با جدیت باید به دنبال برنامه ویژه برای رفع مشکل کم آبی این نقاط در شهر کرمانشاه باشد.
بازوند همچنین با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر گرمای بیشتر در تابستان امسال نسبت به سال گذشته و شیوع بیماری کرونا خواستار فرهنگ سازی و ارائه برنامه‌های مختلف به مردم برای جلوگیری از مشکل کم آبی در استان شد.