ایرسا_ صبح امروز مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحد‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح شد.
به گزارش ایرسا آنلاین، استاندار کرمانشاه در مراسم افتتاح مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های مشکلات واحد‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری که در فضایی بالغ‌بر ۱۵۰ مترمربع در این سازمان برگزار شد، گفت: حضور آقای رزم حسینی به‌عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت یک فرصت بسیار مناسب برای استان‌هاست و باید از این ظرفیت در راستای حل‌وفصل مشکلات واحد‌های تولیدی استفاده کنیم.
استاندار کرمانشاه بابیان مطالب فوق افزود: با افتتاح این مرکز، اولین قدم برای تسریع در حل مشکلات واحد‌های تولیدی برداشته شد و با تلاش شبانه‌روزی می‌توان بر مشکلات فائق آمد.
دارابی؛ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه نیز در افتتاحیه این مرکز بر عزم جدی مدیران استان برای رفع مشکلات واحد‌های تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و افزود: استان کرمانشاه در پی گیری مطالبات واحد‌های تولیدی و رفع موانع تولید از استان‌های پیشرو است و در ایجاد مرکز فوریت‌های مشکلات واحد تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری جزء اولین استان‌ها در کشور هستیم.
او در ادامه تأکید کرد: در این مرکز مشکلات واحد‌های تولیدی به‌صورت یک اقدام سریع بررسی و توسط یک تیم کارشناسی متشکل از دستگاه‌های مرتبط و با حضور بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان بررسی خواهد شد.
حاتمی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه نیز در این افتتاحیه ضمن تقدیر از اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع؛ انسجام و نظم بخشیدن به امورات و مشکلات واحد‌های تولیدی از عمده برنامه‌ها و اهداف تشکیل مرکز فوریت‌های مشکلات واحد‌های تولیدی و طرح سرمایه‌گذاری است که امروز با حضور مدیریت ارشد استان افتتاح شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در پایان یادآور شد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یکی از مهم‌ترین کارگروه‌های استان است که عملکرد خوبی داشته است و این مرهون انسجام و هماهنگی بین مدیران دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و دستگاه‌های خدمات رسان نظیر آب، برق، گاز، مخابرات و … است.