ایرسا_ معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مشمولان وظیفه عمومی را به خدمت فراخواند.


به گزارش ایرسا آنلاین، سرهنگ “علی اشرف نجفی” اظهار داشت: کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ مهر ماه سال ۱۳۹۹ دریافت کرده اند، لازم است با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

وی افزود: همچنین کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم نیز لازم است در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده ، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

سرهنگ نجفی ادامه داد: با توجه به اینکه مرخصی سربازان در طول دوره بدلیل شرایط پیش آمده امکان پذیر نمی باشد، مشمولان لازم است اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تاهل،گواهی فوت والدین،جانبازان بالای ۲۵ درصد ، خانواده درجه یک شهدا و… را به همراه داشته باشند.

این مقام انتظامی یادآور شد: کلیه مشمولان اعزامی برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، در روزاعزام توسط وظیفه عمومی استان ها و مراکز آموزش نیروهای مسلح مورد معاینه قرار می گیرند.

وی تاکید کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده،غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.