ایرسا_مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: از عصر دیروز ۴ نفر حادثه دیده در گودالی در شهرستان گیلانغرب مبحوس شده اند و عملیات امداد و نجات برای خروج این افراد همچنان ادامه دارد.

به گزارش ایرسا آنلاین، جلیل بالایی  از ادامه عملیات امداد و نجات گرفتارشدگان در گودال در روستای اول ویار شهرستان گیلانغرب خبرداد و گفت: به محض اطلاع ستاد فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان با محوریت فرماندار به دلیل سطح بندی حادثه و با استفاده از ظرفیت‌های محلی کار امداد و نجات شروع شد.

بالایی با اعلام اینکه به دلیل پیچیدگی‌ها از جمله نیاز به تیم تخصصی، از اسلام آباد غرب درخواست کمک شد گفت: بامداد امروز مجدد تقاضای تیم جدید امداد و نجات شد و برای اعزام تیم عملیاتی از آتش نشانی کرمانشاه نیز هماهنگی صورت گرفت.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه علل و انگیزه حادثه از سوی تیم مشترک انتظامی و میراث فرهنگی در دست بررسی است گفت: بررسی‌ها اولیه از گرفتار شدن ۴ نفر حکایت دارد که متعاقبا اطلاعات تکمیلی ارائه می‌شود.

از سویی دیگر به گفته منابع محلی ، این افراد برای  پیدا کردن گنج، دو شب گذشته  اقدام به حفاری کرده بودند که شب گذشته پی در پی وارد چاله شده و به‌علت گاز گرفتگی در عمق زمین و نبود اکسیژن، فعلا از آن‌ها خبری نشده است.