ایرسا_ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه، بااشاره به ماجرای انتشار ویدئویی در فضای مجازی که در آن یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه برخوردی نامناسب و توهین آمیز با همسر یکی از شهدا داشت، اظهار کرد: پس از آگاهی از این حادثه تاسف بار، بلافاصله از منظر حقوق عامه و به عنوان مدعی العموم مردم کرمانشاه حکم جلب این عضو شورای شهر را صادر کردم.

به گزارش ایرسا آنلاین، شهرام کرمی تصریح کرد: این فرد روز گذشته( ۹ مهر) بازداشت شد و پس از اینکه تذکرات لازم را به او دادیم، امروز(پنج شنبه) آزاد شد.

دادستان کرمانشاه در ادامه با تاکید براینکه شهدا و خانواده های آنها خط قرمز دستگاه قضایی هستند، اعلام کرد: هرکسی در هر جایگاه و مقامی که باشد، اگر بخواهد به شهدا و خانواده های شهدا توهین کند، با او برخوردی جدی خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: آرامش کنونی که در جامعه داریم را مدیون خون شهدا و فداکاری خانواده هایشان هستیم، لذا با هرگونه توهین به آنها باشدت و عبرت آموز برخورد خواهیم کرد.

کرمی با بیان اینکه تکریم شهدا و خانواده ایشان یک وظیفه ای همگانی است، گفت: باید تلاش کنیم که همواره احترام خانواده های شهدا را نگاه داریم و در این راستا دستگاه قضایی استان حامی این خانواده های بزرگوار خواهد بود.