ایرسا_ زندگی‌نامه قاضی شهید سلیم قنبری که توسط حقوق‌دانان بسیجی گردآوری شده امروز رونمایی شد.

زندگی‌نامه قاضی شهید «سلیم قنبری» در کرمانشاه رونمایی شد

به گزارش ایرسا آنلاین، در راستای اجرای برنامه‌های سازمان بسیج حقوق‌دانان در هفته قوه قضاییه امروز سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص)، حجت‌الاسلام جلیلیان نمایندگ ولی فقیه در سپاه استان، کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان و بهرامی‌پور رئیس سازمان بسیج حقوق‌دانان استان با خانواده قاضی بسیجی شهید سلیم قنبری دیدار کردند.

در این دیدار با رونمایی از کتاب زندگی‌نامه شهید سلیم قنبری که با تلاش حقوق‌دانان بسیجی گردآوری شده رونمایی و با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید قنبری تجلیل شد.

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) در سخنانی با تجلیل از مقام والای شهدا گفت: امروز همه ملت ایران قدردان شهدای عزیز و خانواده معظم آنان هستند و امروز هم به مناسبت هفته قوه قضاییه توفیقی شد که محضر خانواده معظم شهید قنبری برسیم.

حجت‌الاسلام جلیلیان نماینده ولی فقیه در سپاه استان با تجلیل از خدمات قاضی بسیجی شهید سلیم قنبری، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را ضروری دانست و افزود: امروز خانواده معظم شهدا باید به شهدایشان افتخار کنند و راه شهدای خود را ادامه دهند.

کرمی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه نیز به رفتار و منش شهید قنبری پرداخت و گفت: این شهید والامقام الگویی کامل برای همه همکاران قضایی و از قضات پر تلاشی بود که دغدغه‌اش خدمت به مردم بود.

رئیس سازمان بسیج حقوق‌دانان استان نیز اظهار داشت: در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا برگزاری یادواره شهدای حقوق‌دان برای اولین بار در کشور در کرمانشاه کلید خورد و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حقوق‌دانان به اشکال مختلف در دستور کار سازمان بسیج حقوق دانان قرار دارد.

کتاب و ادبیات ,

کتاب و ادبیات ,

کتاب و ادبیات ,

  • منبع خبر : تسنیم