ایرسا_ معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز واکسیناسیون معلم‌های استان همزمان با سراسر کشور از عید غدیر خبر داد.

زمان واکسیناسیون معلمان کرمانشاه اعلام شد+محل واکسیناسیون

به گزارش ایرسا آنلاین، ماشاءالله پروین اظهار کرد: براساس اعلام وزارت بهداشت از روز عید غدیر واکسیناسیون معلم‌ها آغاز می‌شود.

پروین با بیان اینکه معلم ها با ارائه کارت شناسایی و کارت ملی علیه کرونا واکسینه خواهند شد، گفت: روز مراجعه معلم ها جهت واکسیناسیون به آنها اطلاع رسانی می‌شود و تا قبل از اطلاع رسانی نیازی نیست به جایی مراجعه داشته باشند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه سپس اشاره ای هم به مکان‌های در نظر گرفته شده برای واکسیناسیون معلم‌ها در کرمانشاه داشت و گفت: در شهر کرمانشاه سه مکان شامل هنرستان صنایع شیمیایی، سالن ورزشی بعثت و سالن ورزشی دبیرستان استقلال به ترتیب برای واکسیناسیون معلم های نواحی یک، دو و سه آموزش و پرورش شهر کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

پروین با اشاره به در نظر گرفتن یک مکان برای واکسیناسیون معلم های شهرستان اسلام آباد غرب، گفت: در بقیه شهرستان ها کار واکسیناسیون معلم ها در پایگاه های مرکز بهداشت انجم خواهد شد.

پروین ادامه داد: تلاش خواهد شد تا دز اول واکسیناسیون معلم‌ها ظرف دو هفته روز انجام و دز دوم نیز بعد از ۲۸ روز انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد:  حدود ۳۰ هزار معلم استان کرمانشاه با احتساب معلم های مدارس غیردولتی در صف واکسیناسیون علیه کرونا هستند

  • منبع خبر : ایسنا