ایرسا_ مهندس بازوند استاندار كرمانشاه با صدور پيامي فرارسيدن روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه اطلاع رساني، آگاهي بخشي و روشنگري تبريك گفت.

به گزارش ایرسا آنلاین، خبرنگاران نیک اندیش و نیک گفتار به عنوان تلاشگرانی بی ادعا و کوششگرانی فهیم در مسیر حق جویی و حقیقت یابی با صداقت، درایت و شجاعت براساس رسالتی خطیر خود همیشه مطالبه گر و دغدغه مند منافع عمومی، شکل دهنده افکار و تولید کننده دانش و مروج آگاهی و دانایی هستند.

فعالان این عرصه به عنوان دیده بانان هویت و مرزبانان حقوق شهروندان در عرصه اطلاع رسانی به عنوان چشم، گوش و زبان مردم با وجدانی بیدار تصویرگر زمان خویش می باشند که با اعتقاد به لزوم حفظ حرمت و جایگاه قلم در گفتار، کردار و رفتار الگوهای دانایی و خردمندی هستند و به عنوان طلایه داران سنگر آگاهی نقشی بی بدیل و مهم در دستیابی به توسعه پایدار و تقویت بنیان های اجتماعی برعهده دارند.

بی شک شکوه و بالندگی کرمانشاه سرافراز و بهبود شاخص های کمی و کیفی توسعه، پیشرفت و تعالی استان مرهون تلاش های شبانه روزی عزیزانی نیکوسرشت و پاک نهاد چون شماست که در مدار اندیشه و اخلاق با نقد حرفه ای امکان دستیابی و تحقق اهداف را فراهم و در همه عرصه ها از جمله ها در بحرانها و مدیریت حوادث، همراهی و همدلی صمیمانه و خالصانه ای با مردم و مسوولین دارید و در شرایط فعلی نیز با کوشش مستمر و مداوم در مهار و مدیریت بیماری کرونا برای تقویت مشارکت مردم در اجرای برنامه ها نقش آفرینی می کنید و یقیناً تحقق برنامه های پیش بینی شده با همکاری خبرنگاران به عنوان الگوهای دانایی و فرهنگ ساز میسر می شود.

بر این اساس ضمن تبریک ایام فرخنده ماه ذی الحجه، دهه امامت و ولایت، فرارسیدن عید غدیر و گرامیداشت یاد و خاطره بزرگمرد عرصه اطلاع رسانی ” شهید محمود صارمی” و شهدای قلم و آگاهی، “روز بزرگ و سترگ خبرنگار” را به همه فعالان این عرصه، خبرنگاران، عکاسان، تصویربرداران، نویسندگان و صاحبان اندیشه و قلم تبریک عرض می نمایم و انتظار دارم همه با تلاش و جدیت بیشتری به کمک توسعه استان بیایند تا سربلندی این مرز و بوم و دیار کهن، سرزمین سلحشوران، جوانمردان و قهرمانان و سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی را بیش از گذشته شاهد باشیم. موفق، منصور، بهروز و سربلند باشید.