ایرسا_ عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون ، ذولفقاری معاونت مالی و پشتیبانی بانک توسعه تعاون و هیات همراه در سفر دو روزه به استان کرمانشاه از طرح 213 شرکت تعاونی آرد قصرشیرین شهرستان سرپلذهاب و شرکت پترو بیتا شهرستان قصرشیرین بازدید به عمل آوردند، گفت: از طرح های تولیدی و اشتغالزا حمایت خواهیم کرد.

به گزارش ایرسا آنلاین، عباس نجفی گفت: این طرح با سرمایه گذاری ۲۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری پرداخت و تا خرداد ماه سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه بانک توسعه تعاون از طرح های اشتغالزا حمایت ویژه خواهد کرد افزود: شرکت تعاونی آرد ۲۱۳ ۴۰ نفر را به طور مستقیم استخدام خواهد کرد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت :طرح مذکور روزانه ۱۵۰ تن و سالیانه ۴۲ هزار تن آرد تولید می‌کند.

وی هدف از این بازدید ها را اشتغالزایی در مناطق کمتر برخوردار عنوان کرد و گفت: حمایت و حفظ از این طرح ها در دستور کار بانک توسعه بوده و حمایت خواهیم کرد.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه بازدیدهای خود از شهرستان های سرپلذهاب و قصرشیرین از طرح شرکت پترو بیتا (ذخیره و انتقال مواد نفتی) قصرشیرین بازدید کرد.

این طرح با سرمایه‌گذاری ۲۳۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و عشایری جهت ذخیره سازی مواد نفتی در سال ۹۷ ایجاد و در سال ۹۸ یه بهره‌برداری رسید.

فرماندار سرپل ذهاب در بازدید عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون از طرح ۲۱۳ شرکت تعاونی آرد قصرشیرین از نقش بانک توسعه در اشتغال و حمایت ها تقدیر کرد گفت : بانک توسعه تعاون همکاری بسیار خوبی با مردم در بخش تسهیلات دارد که امیدوارم این همکاری ادامه پیدا کند.

در پایان عباس نجفی عضو محترم هیات مدیره بانک توسعه تعاون، جناب ذوالفقاری معاونت مالی و پشتیبانی بانک توسعه و هیات همراه از شعبه قصرشیرین و سرپلذهاب بازدید و مشکلات شعبه ها ، حل راهکارها در پرداخت تسهیلات، پیگیری مشکلات مردم، حل مشکلات تسهیلات واحد های صنعتی، پیگیری راهکار لازم جهت تفاهم نامه جهت کمک به واحد های تولیدی و… مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

  • منبع خبر : علی مرادی چقاکبودی