ایرسا_استاندار کرمانشاه در جلسه بررسی حل مشکلات بخش دینور شهرستان صحنه گفت: مصوبات جلسات شورای اداری شهرستان‌ها و بخش‌ها  برای تمامی دستگاه‌ها لازم الاجراست و مانند دیگر مصوبات باید به عنوان یک اولویت، اجرایی شوند.

به گزارش ایرسا آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست شورای اداری بخش دینور از توابع شهرستان صحنه که با حضور معاون عمرانی استاندار، نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس و مدیران کل دستگاه های مختلف اجرایی و خدماتی برگزار شد؛ اظهار داشت: ‌حاصل سفر سال گذشته به بخش دینور، ۲۶ مصوبه بود که ۲۰ مصوبه آن‌ اجرایی شده است و دلایل عدم انجام بقیه مصوبات را پیگیری می کنیم.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: در این سفر نیز ۱۲ مصوبه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان در حوزه های مختلف داشتیم که مدیران دستگاه های مختلف روند اجرایی شدن آن ها را پیگیری کنند.

وی افزود: مردم حق دارند نقدهای خود را به صورت شفاف نسبت به عملکرد دستگاه‌های مختلف بیان کنند و مدیران هم باید با خوشرویی به مسائل مطرح شده توسط مردم گوش فرادهند و پاسخگوی آن‌ها باشند.

بازوند تاکید کرد: حل مشکلات مردم باید اولویت اصلی مدیران باشد و اگر بنا به دلایلی در حوزه ای نمی‌توانند مشکلی را حل کنند حتما دلایل این موضوع را با مردم در میان بگذارند و در جایی که لازم است حتما عذرخواهی کنند.

وی عنوان کرد: نماینده مردم صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس شورای اسلامی به شکل جدی دغدغه‌ی توسعه این مناطق را دارند و با حساسیت مسائل و مشکلات مردم‌ را پیگیری می‌کنند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: چهار بانده شدن جاده سنقر به بیستون هم اکنون در دست اجراست. البته  برنامه ریزی کرده ایم که عملیات اجرایی پروژه علاوه بر سنقر، از سمت بیستون نیز وارد فاز اجرایی شود چرا که حجم تصادفات در این مسیر زیاد است.