ایرسا_ فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از نوار مرزی غرب و قصرشیرین تاکید کرد: مهمترین ماموریت نزاجا حفظ و تامین امنیت مناطق مرزی است.

به گزارش ایرسا آنلاین؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از مناطق مرزی قصر شیرین و در جمع فرماندهان و کارکنان یگان های نزاجا مستقر در نوار مرزی غرب با بیان اینکه فرماندهی در نیروی زمینی محوری ارتش بر سه اصل مهم و راهبردی استوار است گفت: اولین و مهنترین اصول ولایتمداری است که تمام برنامه ها در نزاجا در راستای منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) انجام می شود .

فرمانده نیروی زمینی ارتش، اصل عدالت محوری و شایسته سالاری را از اصول دیگر این نیرو دانست و افزود: تمام انتصاب‌ها و ملاک ارزیابی ما برای فرماندهان، عمل به این سه اصل و اجرای طرح های  ۲۸ گانه لبیک است و ما در طرح های لبیک از زمان تولد یک  فرزند تا ازدواج  او برنامه‌ریزی و طرح ریزی کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد: مأموریت ما امنیتی، دفاعی است و قسمت پررنگ تر ماموریت  بحث امنیتی است، یعنی امنیت کشور را در مقابل دشمن  و اشرار  تأمین کنیم، ماموریت ما بسیار مقدس است چرا که دشمن امنیت، اقتصاد و فرهنگ  را نشانه گرفته است ، باید در مقابل این تهدیدات بایستیم و پاسخگو باشیم.

 سرتیپ حیدری در ادامه  به حفظ، مراقبت شبانه روزی و تأمین امنیت مرزها اشاره و تصریح کرد: اولویت مهم ما حفظ، مراقبت شبانه روزی و تأمین امنیت مرزهاست و ما مراقبت از مرز را در قالب طرح های ۱۲ گانه  برای فرماندهان و تمامی کارکنان ترسیم کرده ایم، همه ما موظف هستیم در چارچوب آیین نامه مراقبت از مرزها گام برداریم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که نیروهای مسلح در مرزها استقرار دارند مردم در امنیت کامل بسر خواهند برد .