ایرسا_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: براساس اعلام ستاد مقابله با کرونا، تردد مسافر از پایانه های مرزی پرویزخان و خسروی تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

به گزارش ایرسا آنلاین، فریبرز کرمی گفت: خروج مسافران ایرانی به کشور عراق ممنوع می باشد و پذیرش هموطنان ایرانی که از خاک عراق به ایران قصد عزیمت دارند فقط با در دست داشتن برگه آزمایش تست کرونا امکان پذیر است و داشتن برگ آزمایش الزامی می باشد.

وی افزود: تردد مسافران از پنج مرز خسروی، پرویزخان، شیخ صله، شوشمی و سومار پس از همه گیری ویروس کرونا به جز در مواردی که همسر فرد ایرانی در کشور عراق باشد و یا بالعکس، ممنوع شده است.

کرمی گفت: خروج اتباع عراقی به کشور عراق با محدودیت از طرف دولت عراق صورت می پذیرد و ورود اتباع عراقی به ایران ممنوع می باشد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ممنوعیت تردد مسافر از مرزهای رسمی این استان موضوع تازه‌ای نیست، تصریح کرد: تنها تردد رانندگان خودروهای ترانزیت درصورت منفی بودن تست کرونایی که در نقطه صفر مرزی از آن‌ها گرفته می‌شود، بین دو کشور امکان پذیر است.