ایرسا_ مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پویش "ایران مهربان" نقشی از اتحاد و همدلی مردم برای کمک به کودکان یتیم و محسنین را به نمایش درآورده است، گفت: از نیمه دوم سالجاری تاکنون بیش از ۱۸ هزار حامی نیکوکار در استان به پویش ایران مهربان پیوسته اند.

به گزارش ایرسا آنلاین ، محسن رخصی گفت: پویش ایران مهربان با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین از نیمه دوم سالجاری به اجرا درآمده است.

رخصی با بیان اینکه همه افراد از هر صنف و شغلی می توانند با پرداخت ماهانه حداقل ۲۰ هزار تومان به این پویش بپیوندند و از یک  یا چند کودک نیازمند دستگیری کنند؛ عنوان کرد: هم اکنون بیش از ۱۰ هزار فرزند یتیم و محسنین در استان چشم انتظار یاری پدران معنوی هستند.

رخصی یادآور شد: کارمندان و کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی و بازاریان و اصناف تاکنون بیشترین مشارکت را در پویش ایران مهربان داشته اند که امیدواریم تمامی مردم با مشارکت  خوب خود ترسیم گر مهربانی در  این پویش باشند.

وی ادامه داد: براساس آخرین آمار تاکنون  ۱۸ هزار خیر نیک اندیش در استان کرمانشاه به پویش ایران مهربان پیوسته اند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در پایان عنوان کرد: امیدواریم تا پایان سال با پیوستن ۳۷ هزار حامی نیکوکار به پویش “ایران مهربان”؛ تصویر زیبای مهربانی به دست این پدران معنوی بر دل های سپید کودکان یتیم و محسنین استان کرمانشاه نقش ببندد.