ایرسا_ سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه نبی اکرم ( ص ) در محکومیت اقدام رئیس جمهور فاسد فرانسه بیانیه ای صادر کرد. 

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم لله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (سوره صف آیه۸)

همه دنیا در روزهای اخیر شاهد آن بودند که دولت فرانسه چگونه با حمایت از عمل ضد انسانی یکی از نشریات این کشور در توهین وقیحانه به ساحت مقدس فخر عالم پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) ماهیت اهریمنی خود را اثبات کرد.

۱۴ قرن از ابلاغ پیام خداوند متعال توسط آخرین فرستاده خود که پیام رحمت و رأفت برای جهانیان بوده است، می‌گذرد و بعثت حضرت محمد(ص) در عصری که جهان با جهل و گمراهی همراه بود، چراغی پرفروغ برای تغییر جریان تاریخ در جهان از ظلمات و تاریکی به سمت نور و رحمت بود.

این اهانت غیر قابل گذشت در حالی صورت می‌پذیرد که کوچکترین اقدام در انکار افسانه جعلی هولوکاست از سوی دولت فرانسه با توقیف کتاب و حکم محکومیت به زندان و آزار و اذیت فرهیختگان و اندیشمندان آزاداندیش مواجه می‌شود.

حاکمان جلاد و نفهم دولت های عربی خلیج فارس ، مخصوصا عربستان سعودی که اعلام حمایت از تحریم کالاهای فرانسه را اعلام نداشت ، بدانند مسلمانان جهان آماده به رخ کشیدن ظرفیت های متراکم و قدرتمند با این جریان اسلام هراسی هستند

سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه

۱۳۹۹/۸/۸