بسم الله الرحمن الرحیم روز جهانی قدس ، روز اسلام و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه ) نماد حضور و رویارویی جبهه حق بر علیه باطل و مظهر حمایت جهانی از مظلوم برای همیشه تاریخ است .

 

به گزارش ایرسا آنلاین، ما امت اسلام با پیروی از امام خویش و پاسداشت روز جهانی دفاع از قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم فلسطین بعنوان مسئله اول جهان اسلام و محور وحدت و یکپارچگی امت اسلام تا نابودی رژیم پلید و خون ریز اسرائیل این آرمان بلند را دنبال خواهیم کرد .

شهادت سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی سردار دلها پرچمدار بدون مرز اسلام بدست شقی ترین تروریست جهان امریکای جنایتکار و جهانخوار مرز های جهاد را علیه دشمنان اسلام را بین المللی و وسیع تر کرد و این سنت الهی دفاع از مظلوم همه آزادگان عالم را برعلیه ظلم فر خواند .

گر چه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان امسال بدلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت اعلام شده از حضور در راهپیمایی سراسری محروم هستیم ، ولی با یاد سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی پرچمدار فاتح جبهه جهانی مقاومت و فاتح سنگر های کلیدی استکبار ، ما اصحاب رسانه با اعلام حمایت خویش از طریق عرصه های رسانه ای و شبکه های اجتماعی پیام این روز مهم را باشکوهتر از گذشته بعنوان یک رسالت الهی خویش به گوش جهان خواهیم رساند .
همین طور با گوش جان به استماع فرمایشات رهبر عظیم الشان حضرت امام خامنه ای در این روز آمادگی خود را برای پیگیری و تحقق فرامین معظم له اعلام میداریم .
یکصدا این شعار را از عمق وجود ندا می دهیم ای رهبر آزاده ، آماده ایم ، آماده ایم ، آماده .
(و ما النصرو الا من عندالله ان الله عزیز حکیم )