ایرسا_آیین تحقق برنامه ۰۹۹ و عبور موفق از اوج مصرف برق تابستان با حضور وزیر نیرو و از طریق ارتباط تصویری با مناطق برق کشور در مرکز پایش صنعت برق برگزار شد.

به‌گزارش  ایرسا آنلاین، مهندس امیدعلی مرآتی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با اشاره به  آیینی که به مناسبت عبور موفق صنعت برق از دوره اوج مصرف برق تابستان ۹۹ با حضور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت توانیر در مرکز پایش صنعت برق و در ارتباط ویدیو کنفرانسی با سایر استانها برگزار شد، گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه باوجود افزایش تعداد مشترکان توانست متوسط میزان خاموشی ها را کاهش دهد و این مهم با همکاری مردم امکانپذیر شد.

وی با بیان اینکه دیگر خاموشی با برنامه نداریم، اظهار داشت: این شرکت همچنین موفق شد، تلفات برق در شبکه های توزیع را به رقم زیر ۱۳ درصد برساند و باتوجه به برنامه ریزی های صورت گرفته این رقم تا پایان سال ۹۹ به ۸/۱۱ درصد می رسد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه بیان کرد: نرخ خاموشی استان کرمانشاه در سال ۹۸ نسبت به سال قبل با کاهش چشمگیری  به عدد ۷۴صدم دقیقه در روز برای هر مشترک رسیده است در حالی که  سال ۹۷ نرخ خاموشی استان کرمانشاه ۸۷صدم دقیقه در روز برای هر مشترک بوده است. برای سال ۹۹ هدف گذاری کاهش خاموشی به ازا هر مشترک ۶۳صدم دقیقه را در برنامه داریم.

وی به اجرا و بهره‌برداری پروژه‌ کنتورهای هوشمند جهت مشترکین دیماندی به تعداد ۵۴۰۰ اشتراک اشاره کرد و افزود: اجرا و بهره‌برداری ۵۰ اشتراک پروژه کنترل های اسمارت کلاستر جهت بازارچه‌های مرزی از دیگر خدمات این شرکت است.

درپایان، مهندس مرآتی  با تشکر از حمایتهای استاندار کرمانشاه، از تلاش تمامی مدیران بخشهای توزیع برق استان کرمانشاه و همچنین همکاری خوب صدا و سیما و فعالان رسانه ای در عبور موفق از پیک برق تابستان تقدیر کرد.