ایرسا_ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با اطمینان بخشی به امانت داری و بی طرفی مجریان تاکید کرد: هرگونه اقدام تبلیغاتی کاندیداها که سلامت مردم را در شرایط کرونایی به خطر بیاندازد حتما با برخورد نهادهای نظارتی مواجه می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛حسین خوش اقبال در نشست با فرماندار و بخشداران شهرستان کرمانشاه ضمن تقدیر از تلاشهای اعضای ستاد انتخابات در فرمانداری ها اظهار داشت: مجموعه ستاد فرمانداری و ستاد انتخابات وظیفه اجرا را به عهده دارند و با رفتار بی طرفانه از رای مردم امانت داری خواهند کرد.

وی تاکید کرد:اطمینان میدهیم که هر کس را که مردم انتخاب کنند محترم می دانیم و از مردم نیز دعوت می کنیم که حتما در انتخابات شرکت داشته و نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت نباشند چرا که هر چه مشارکت بیشتر باشد نتیجه و خروجی اتنتخابات بهتر خواهد شد.

معاون استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات در شرایط بیماری کرونا و تاکید بر نقش کلیدی کاندیداها در رعایت قوانین تصریح کرد: شرایط بیماری کرونا باید به طور جدی مورد توجه کاندیداها قراربگیرد و انتظار رعایت قوانین و پروتکل ها از کسانی که قرار است فردا در مسند قانونگذاری کشور قرار بگیرند بی شک بیشتر از دیگران است.

خوش اقبال تاکید کرد: اگر مواردی از ابتلا بر اثر تبلیغات بروز پیدا کند مسئولیت آن بر عهده کاندیداها خواهد بود و به حتم از سوی نهادهای ناظر و مسئول با آن برخورد خواهد شد.

حسین خوش اقبال حمایت دستگاهها و ادارات از فرمانداری ها در مرحله دوم انتخابات را ضروری دانست و گفت: طبق تصمیمات اتخاذ شده دستگاهها مکلف اند که بخشی از پرسنل و امکانات خود را در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند و عملکرد دستگاهها در این زمینه پس از انتخابات حتما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در بازدیدی از بخشهای فرمانداری کرمانشاه از زحمات کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.