ایرسا_ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه با ابراز تاسف از اتفاق رخ داده شده در تکیه معاون الملک، گفت: هتک حرمت تکیه معاون الملک به عنوان یکی از اماکن متبرکه، نتیجه خلاء مدیریت مذهبی بر این اماکن متبرکه است.

به گزارش ایرسا آنلاین؛ حجت الاسلام و المسلمین محمّد صالحی، مدیر کل اوقاف استان با ابراز تاسف از حرکت ضداخلاقی در تکیه معاون الملک اظهار داشت؛ تکیه معاون الملک از اماکن مذهبی و فرهنگی استان کرمانشاه است که سالها محل برپایی روضه سیدالشهدا (ع) و قدمگاه عاشقان حسینی بوده و حرمت بسیاری در بین عموم مردم دارد.

وی با بیان اینکه ساخت و پخش کلیپ مبتذل در این مکان سبب جریحه دار شدن اعتقادات دینی و مذهبی مردم شده است، گفت: اگر نظارت دقیق سازمان های فرهنگی و مذهبی بر این اماکن انجام می شد، امروز شاهد وقوع اتفاقاتی از این دست نبودیم.

حجت الاسلام صالحی افزود: این قبیل اقدامات با هدف تغییر هویت مذهبی تکیه معاون الملک بوده که باید با عاملان آن برخوردی قاطع صورت گیردکه دیگربار شاهد چنین اعمال و حرکات غیراخلاقی که توهین به حیثیت مردم مومن و متدین کرمانشاه است، نباشیم.

مدیرکل اوقاف کرمانشاه تاکید کرد: باید حدود کارهای دینی و مذهبی در این مکان رعایت شود که این امر نیازمند نظارت دقیق دستگاه های فرهنگی و دینی است