ایرسا_ مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه گفت:  با توجه به مصوبات ستاد استانی کرونا مقرر شد، تمام قلیانسراها تعطیل گردد و رستورانها نیز تنها به شرط بیرون بر بودن غذا به فعالیت خود ادامه دهند

به گزارش ایرسا آنلاین، بهمن خدادادیان اظهار داشت: با تمام تاکیدات انجام شده در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی متاسفانه در چند شب گذشته شاهد حضور جمعیت زیادی از خانواده ها و جوانان در محوطه طاقبستان و چم بشیر و همچنین رستورانها و قلیانسراها که کانون های خطرناکی برای انتقال کرونا هستند ، بودیم.

وی افزود: با توجه به شرایط بحرانی شیوع کرونا در استان و عدم توجه مردم به رعایت دستورالعمل ها و محدودیت های اعمال شده ، با هماهنگی فرماندار شهر کرمانشاه تصمیماتی برای حفظ سلامت مردم استان قرار است از فردا اجرایی شود.

خدادادیان گفت: بر این اساس فردا در منطقه ۷ شهرداری محدودیت های ترددی برای عدم حضور مردم در مناطق تفریحی شهر کرمانشاه اعمال خواهد شد.

مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه عنوان کرد: از فردا چهارشنبه ۱۴ آبان ماه با محوریت شهرداری منطقه ۷ کرمانشاه تمام مسیرهای منتهی به آثار باستانی طاقبستان و همچنین رستورانها و چم بشیر تا پایان زمان اعمال محدودیت های کرونایی بسته خواهد بود و وسایل نقلیه حق ورود به این منطقه را نخواهد داشت.

وی افزود: نیروی راهنمایی و رانندگی شهر کرمانشاه نیز در این امر همکاری لازم را خواهند داشت تا این محدودیت ها به درستی اعمال شود.

خدادادیان در پایان گفت: از مردم می خواهیم برای حفظ سلامت خود و دیگران همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند و فقط در مواقع ضروری از منزل خارج شوند و در این شرایط غذا را در منزل تهیه کنند تا روند صعودی بیماری کرونا کاهش یابد.