ایرسا_ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به ممنوعیت و محدودیت های ترددی اعمال شده برای خودروها در پنج روز گذشته، گفت: با به کارگیری 190 تیم تعداد 213 دستگاه خودرو که به توصیه ها و تذکرات پلیس بی توجه بودند اعمال قانون شدند.

به گزارش ایرسا آنلاین، سردار علی اکبر جاویدان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در خصوص اجرای طرح محدودیت های تردد در شهرستان کرمانشاه بصورت همزمان با ۲۵ شهرستان دیگر کشور برابر مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار داشت: از ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۲ آبان ماه تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ آبان ماه سال جاری، ۱۹۰ تیم برای اجرایی شدن این طرح به کارگیری شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح محدودیت های تردد در شهرستان مرکز استان ۷۸۳ نفر نیرو به کارگیری شده اند، ادامه داد: در این مدت تعداد ۴ نقطه اصلی و تعدادی نقطه فرعی توسط همکاران تلاشگر بنده پوشش داده شد که در راستای اجرای این طرح تعداد ۷۷۴۸ دستگاه خودرو به مبدأ عودت و تعداد خودروهای اعمال قانون شده ۲۱۳ دستگاه است.

سردار جاویدان در ادامه از کنترل و نظارت بر ۱۷۰۹ واحد صنفی توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی استان بصورت مستقل و مشترک با اصناف در این بازه زمانی خبر داد و یادآور شد: طی مدت زمان اجرای طرح محدودیت تردد، تعداد ۳۷۵ واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و بی توجهی به قوانین و مقررات صادره پلمب و از ادامه فعالیت آنان جلوگیری شد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه عنوان کرد: همچنین در این مدت به افرادی که بدون ماسک بوده اند، ۲ هزار و ۲۲۶ عدد ماسک تحویل داده ایم.

وی از تعامل سایر دستگاه ها با پلیس قدردانی و اظهار داشت: هم استانی های عزیز با پرهیز از ترددهای غیرضروری، پلیس را در اجرای هرچه بهتر این طرح همراهی نمودند.

سردار جاویدان در پایان از حمایت و پشتیبانی حداکثری و همه جانبه پلیس از مدافعان سلامت خبر داد و گفت: امنیت و سلامت دو مقوله مهم در زندگی بشری بوده که در فرمایشات بزرگان دین نیز مورد تاکید قرار گرفته است.