ایرسا_ معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال دو میلیارد و ۳۹۸ میلیون تومان کمک موردی به بیش از هشت هزار نفر در استان کرمانشاه پرداخت شده است.

به گزارش ایرسا آنلاین، کیومرث رحمتی پور گفت: این نهاد با هدف رفع مشکلات درمانی، تحصیلی و معیشتی خانوارهای نیازمند کمک موردی ویژه پرداخت می‎کند.

رحمتی پور با اشاره به اینکه این کمک‎ها به صورت بلاعوض و بنا به نیاز هر خانوار پرداخت می‎شود، افزود: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از هشت هزار نفر در استان از کمک های موردی این نهاد بهره مند شده اند.

وی تاکید کرد: از این تعداد، پنج هزار و ۶۵۷ نفر مددجوی تحت حمایت و باقی افراد غیرتحت حمایت و نیازمند دریافت کمک موردی بوده اند.

کیومرث رحمتی پور عنوان کرد: در مجموع دو میلیارد و ۳۹۸ میلیون تومان کمک موردی به این تعداد افراد پرداخت شده که بخش زیادی از این اعتبار از محل صدقات و کمک های مردمی تامین شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کمک های موردی گره گشای مشکلات بسیاری از خانوارهای نیازمند است، بیان کرد: امیدواریم خیران نیک اندیش با مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها و یا سایت الکترونیکی emdad.ir کمک های موردی خود را از طریق این نهاد به دست نیازمندان واقعی برسانند.